دکوراسیون پذیرایی استیل

توصیه های طراحی دکوراسیون پذیرایی مدرن

از آنجایی که پذیرایی اولین بخشی از خانه است که در هنگام ورود مورد توجه قرار میگیرد دکوراسیون و چیدمان آن بسیار مهم میباشد. احتمالا شما هم تا به امروز بارها به دکوراسیون پذیرایی خود خیره شده اید و در رویای داشتن یک دکوراسیونی شیک و مدرن بوده اید. دست یابی به این رویا بسیار ساده تر از آنچیزی است که تصور میکنید. شما میتوانید با کوچک ترین تغییرات جلوه ای تازه به فضای خود ببخشید تنها باید این تغییرت کوچک را بشناسید.

دکوراسیون پذیرایی استیل شیک

طراحی دکوراسیون پذیرایی مدرن چگونه انجام می شود؟

در دکوراسیون پذیرایی مدرن و البته طراحی آن هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد و کاملا آزاد هستید. شما قادر خواهید بود از چند سبک متفاوت در این فضا استفاده کنید و بر زیبایی چیدمان آن بیفزایید پس خود را به سبک محدود نکنید. درست است که سبک مدرن بسیار شیک و جدید میباشد اما به این معنی نیست که شما باید تمام لوازم خود را عوض کنید. با همان مبلمان هم میتوانید طراحی بی نظیر داشته باشید تنها باید به یک سری اصول و نکات عمل کنید و آن ها را در نظر داشته باشید.

دکوراسیون پذیرایی لاکچری

فضایی شیک و مدرن با استفاده از دیوار های آجری در پذیرایی

یکی از ترفند های داشتن دکوراسیون پذیرایی مدرن استفاده از دیوارهای چوبی در بخشی از پذیرایی میباشد. با قرار دادن یک اباژور و بازتاب نور بر روی رنگ آجری دیوار محیطی گرم و صمیمی و شیک و مدرن خلق کنید. میتوانید بر روی دیوار از تابلوهای به سبک معاصر نیز نصب نمایید. توجه داشته باشید که نباید تمام دیوارها را طرح آجری کنید تنها یکی از دیوارها در گوشه ای از پذیرایی به این منظور کافی است. انواع دیوارپوش ها با طرح های آجر و رنگ های مدرن وجود دارد که میتوانید از آنها استفاده کنید.

دکوراسیون پذیرایی خوشگل

به کارگیری رنگ های جدید و رویایی برای سبک مدرن

در سبک مدرن شما آزاد هستید هر رنگی که دلتان میخواهد را انتخاب کنید. یکی از پر طرفدار ترین رنگ ها آبی است که در ترکیب با سفید محیطی رویایی با آرامش دریا برایتان ایجاد میکند. شما میتوانید از رنگ آبی برای کوسن ها، پرده ها، ررومیزی ها و … استفاده کنید. حس پاکیزگی و آرامش رنگ آبی و انواع تناز های متنوع آن غیر قابل انکاراست.

دکوراسیون پذیرایی زیبا

از کتابخانه هایی به سبک مدرن استفاده کنید

استفاده از کتابخانه یکی از دیگر روش هایی است که به مدرن بودن پذیرایی شما کمک میکند البته به شرطی که یک کتابخانه مدرن داشته باشید. علاوه بر کتاب میتوانید از لوازم دکوری کورد علاقه خود در چیدمان آن بهره ببرید. هم نقش تزئینی برایتان خواهد داشت و هم کاربردی که موجب میشود تا به کتاب و مطالعه نیز ترغیب شوید.

شلف و کتابخانه استیل شیک

سلیقه شخصی خود را در چیدمان پذیرایی مدرن اعمال کنید

پذیرایی بخش پزرگی از خانه و حریم شخصی شما است که میتواندی هر طور که دوست دارید آن را دیزاین کنید. از تغییر محل قرار گیری وسیله ها، انتخاب تم رنگی و دیگر مشخصات طراحی داخلی اجتناب نکنید. شما باید احساس آرامش و راحتی در این فضا داشته باشید پس به نظر شخصی خود اخترام بگذارید آنطور که مایلید پذیرایی خود را بچینید. با این کار یک الگو جدید خلق خواهید کرد که از سردی محیط می کاهد و حس صمیمی و ارامش بیشتری به ان می افزاید.

دکوراسیون پذیرایی شیک

از رنگ های پر رنگ برای فرش استفاده کنید

درست است که در سبک مدرن از رنگ های خنثی و روشنی استفاده می شود اما باید یک المان پر روح در فضا وجود داشته باشد. یکی از همین المان ها فرش ها هستند. می توانید با انتخاب یک فرش با رنگی پررنگ و خیره کننده جلوه محیط به کل عوض کنید. این گزینه زمانی بیشتر به کارتان خواهد آمد که طراحی و رنگ مبلمان و دیوارها بسیار ساده باشد و جایی برای افزودن اکسسوی ها و لوازم تزئینی دیگر وجود نداشته باشد در این صورت است که میتوانید نگاه ها را به فرش جلب کنید و رنگ و زندگی را به پذیرایی خود بپاشید.

دکوراسیون پذیرایی خاص

طراحی فانتزی با کوسن های رنگارنگ

یکی از هوشمندانه ترین روش ها برای داشتن پذیرایی مدرن استفاده از کوسن ها با رنگ های متنوع و البته هماهنگ با یکدیگر است که شکل ظاهری جذابی به مبل های ساده شما میبخشد. درست همانطور که متوجه شده اید برای نتیجه بهتر باید مبل های شما دارای رنگ و طرح ساده باشند قطعا استفاده از رنگ های زیاد بر روی زمینه طرح دار جلوه خوشایندی نخواهد داشت. همچنین میتوانید از کوسن هایی با طرح های فانتزی نیز برای زیبایی و تزئیین بیشتر استفاده نمایید.

فضایی صمیمی ایجاد کنید

برای کم کردن احساس سردی و دوری در پذیرایی و همچنین صمیمیت بخشیدن به فضا باید بر روی چیدمان مبل هایتان توجه کنید. درست است که در سبک مدرن مبل ها به صورت فضاسازی شده کنار یکدیگر قرار داده میشوند. اما باید توجه کنید که فاصله آنها از یکدیگر بسیار زیاد و یا بسیار نزدیک نباشد و حالت نرمال و تعادل خود را حفظ نماید. سعی کنید مبل ها را در جهت روبه رویی یکدیگر قرار دهید.

دکوراسیون پذیرایی لوکس

تابلو های ساده اما جذاب در پذیرایی

از دیگر کارهایی که با انجام آن به دکوراسیون پذیرایی مدرن دست خواهید یافت نصب تابلو های فانتزی و مدرن بر روی دیوار میباشد. به این منظور میتوانید از چندین تابلو در اندازه های مختلف در کنار یکدیگر بر روی یک دیوار استفاده کنید. بهتر است طرح دیوار ساده و رنگ آن روشن باشد. در نصب تابلو نیز زیاده روی نکنید. ابعاد آنها باید با ابعاد دیوار هماهنگی داشته باشند و زیاد بزرگ و یا زیاد کوچک نباشند.

از پوستر و فرش های سه بعدی استفاده کنید

بعد سوم هر شی موجب جذاب نشان داده شدن آن میشود. در سبک مدرن این امکان برای شما وجود دارد که از هر طرح و رنگی استفاده کنید. طرح های سه بعدی را میتوانید برای طرح پوستر دیوارها، رومیزی ها، فرش ها، پرده ها و … استفاده کنید. شیک بودن را با انتخابی منحصر به فرد به خانه خود دعوت کنید.

دکوراسیون پذیرایی مدرن

لوسترهای مدرن نصب کنید

لوستر ها برای دست یابی به نورپردازی ایده ال بسیار مناسب هستند. اما نه لوستر های کلاسیک و … که پر از شمعدان ها و یا کرستال هستند. در سبک مدرن لوستر ها دارای طرح های متنوع و لامپ هایی با رنگنبدی جذاب و جدید هستند که با استفاده از آنها زیبایی خانه شما دوچندان خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه